Про нас

Майстерня домашніх напівфабрикатів «МУКА» розпочала свою роботу у м.Вінниці з червня 2021року за франшизою від Луцької компанії «МУКА», яка створила розгалужену мережу по всій Україні. Ми працюємо  дотримуючись усіх рецептур та технологій, наданих нам франчизерами, що  дало можливість і вінничанам скуштувати  вишукані страви створені за традиційними рецептами та приєднатись до великої родини « МУКА».

В нашому меню більше ста найменувань різноманітної продукції, а саме: вареники, пельмені, равіолі, сирники, млинці, котлети, ковбаси , пироги та багато іншої, майже готової до вживання  їжі. Завдяки використанню технології шокової заморозки наші продукти не потрібно розморожувати, а можна відразу готувати.

 Усі процеси на нашому виробництві стандартизовані за  системою менеджменту в галузі безпечності харчових продуктів ХАССП, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників. Усі страви готуються згідно ДСТУ .

Строк придатності 3 місяці за умови зберігання при температурі -18С.


ПРО МАГАЗИН

Наш магазин №1, як і саме виробництво, знаходиться в м.Вінниця за адресою вул. Зодчих , буд.№19., та магазин №2 м.Вінниця проспект Космонавтів 24, в яких працюють досвідчені продавці-консультанти, що за потреби з радістю Вас проконсультують та допоможуть зоорієнтуватись у величезному асортименті продукції .

Раді сповістити нашим пошановувачам про відкриття ще однієї майстерні ” МУКА” в м.Вінниця за адресою вул., Олександрівська 3 (р-н Академічний)НАШІ ПЕРЕВАГИ

— лише високоякісні продукти та перевірені професійні постачальники; 

— шокова заморозка (цей спосіб заморожування залишає страви в незмінному стані. Зберігає корисні мікроелементи. Максимально знижує зростання бактерій і мікроорганізмів. Дозволяє завантажити морозилку на цілий тиждень.);

— відкрита кухня, відмінний виробничий комплекс, лише професійні майстри з досвідом в кулінарії;

Найголовніше — у нас якісно та смачно.

Смакуй життя без турбот !


Зворотній зв’язок

    zsdfsdf